До уваги ініціативної молоді Шульгинської громади!

Дата: 04.11.2020 13:53

Шановна молодь Шульгинської громади!

В рамках розробки Стратегії розвитку Шульгинської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021-2027 роки Робоча група проводить це опитування для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади!
Заздалегідь дякуємо за присвячений Вами для всієї громади час!

Час заповнення – 10 хв.
Тут немає правильних чи неправильних відповідей. Усі результати будуть використані лише в узагальненому вигляді.

Усі запитання обов’язкові, тож уважно слідкуйте, чи всюди ви поставили відмітку.
Наприкінці обов'язково натисніть кнопочку [НАДІСЛАТИ], інакше відповідь на збережеться.

Посилання на анкету  https://docs.google.com/forms/d/1E6P2vRCZwCRd837j_WxfZpeAmkvDiDi1I8RmSHzhAc4/edit

Також просимо поділитися посиланням та заохотити своїх друзів, родичів та знайомих пройти анкету.

Прочитайте запитання анкети та вносіть відповіді власноруч.

Щиро дякуємо, що долучилися до опитування!