До уваги жителів Шульгинської громади!

Дата: 04.11.2020 13:51

Дорогі мешканці Шульгинської громади!

В рамках розробки Стратегії розвитку Шульгинської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021-2027 роки Робоча група проводить це опитування для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади!
Заздалегідь дякуємо за посвячений Вами для всієї громади час!

Час заповнення – 10 хв.
Тут немає правильних чи неправильних відповідей. Усі результати будуть використані лише в узагальненому вигляді.

Усі запитання обов’язкові, тож уважно слідкуйте, чи всюди ви поставили відмітку.
Наприкінці обов'язково натисніть кнопочку [НАДІСЛАТИ], інакше відповідь на збережеться.

Посилання на анкету https://docs.google.com/forms/d/13epmnGwzDhLQTWzJHpV1gBkWDwFkS2Ufa3BIZ1iUiHc/edit

Також просимо поділитися посиланням та заохотити своїх друзів, родичів та знайомих пройти анкету.

Якщо маєте літніх родичів, для яких проходження анкети самостійно ускладнене, допоможіть ним. Прочитайте запитання анкети та вносіть відповіді власноруч.

Щиро дякуємо, що долучилися до опитування!