Заходи по протидії домашньому насильству для чоловіків у Шульгинській громаді

Дата: 18.08.2020 21:56
Кількість переглядів: 990

Фото без опису

Чоловіки Шульгинки долучилися до семінару з попередження та протидії насильства за ознакою статі «Насильству немає виправдання».

ООН Жінки в Україні, спільно з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» провели для чоловіків Шульгинки семінар з поглиблення знань щодо гендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства. Захід також був покликаний зруйнувати дискримінаційні стереотипи про соціальні ролі та обов’язки жінок і чоловіків для  формування шанобливих, ненасильницьких стосунків.

У заході прийняли участь чоловіки, що проживають у Шульгінці, у тому числі ті, що перебувають на профілактичному обліку в уповноваженому підрозділі органу Національної поліції України та стосовно яких вживаються заходи пробації та чоловіки з родин, що опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Протягом  семінару, учасники дізналися про види гендерно зумовленого  насильства, спеціальні заходи та законодавчу базу щодо протидії гендерно зумовленому, у тому числі домашньому насильству. Учасники також переглянули серію відеороликів «Спровокувала?» (https://youtu.be/Zt-fXwFxA3Y ) створених Представництвом ООН Жінки в Україні в рамках боротьби з гендерно зумовленим насильством, та взяли участь в подальшій дискусії про гендерні стереотипи та розподіл хатньої роботи між подружжям. «Чи то раніше насильства не було, чи то ми його завжди сприймали як частину життя?..» - задумався чоловік, учасник семінару.

 

Додатково, нагадуємо, що ознайомитися з інформацією про протидію гендерно зумовленому, у т.ч. домашньому насильству можна на сайті громади, у розділі «Протидія домашньому насильству» за наступним лінком: https://shulgynka-rada.gov.ua/protidiya-domashnomu-nasilstvu-08-29-36-24-09-2019/
 

Захід проведено в рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень