Увага ВАКАНСІЯ!

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ШУЛЬГИНСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: 92764, Луганська обл., Старобільський р-н, с. Шульгинка, вул. Театральна, буд. 1-Д

E-mailoskusp.shotg@ukr.net    Код ЄДРПОУ 43301359

03 серпня  2020 року

№ 21-К

Про  оголошення конкурсу

на заміщення вакантної посади

посадової особи органу місцевого

самоврядування

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України №169 від 15.02.2002 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» із змінами, наказу Головного управління державної служби України №164 від 08.07.2011 року «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України №930/19668 від 28.07.2011 року, із змінами, рішення сесії Шульгинської сільської ради № 04/04-отг від 23 грудня 2019 року Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 15.10.2019 року № 04/04-отг «Про затвердження структури та штатного розпису Шульгинської сільської ради на 2019 рік»  та рішення сесії Шульгинської сільської ради № 02/11-отг від 06 серпня 2019 року «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посади в орган місцевого самоврядування та затвердження Положення про порядок проведення конкурсу, Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування Шульгинської сільської ради», та з метою об’єктивної оцінки знань та здібностей кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування й дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної  посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту.
  2. Встановити вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади  посадової особи місцевого самоврядування  Шульгинської сільської ради  згідно додатку 1.
  3. Повідомлення про оголошення конкурсу опублікувати на офіційному веб-сайті сільської ради  згідно додатку 2.
  4. Конкурсній комісії забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту протягом 20 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу.
  5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу ОКМС:                                        Олександр ШОВКОПЛЯС

Додаток 1до

розпорядження сільського голови від

В И М О Г И

до кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи

органу місцевого самоврядування Шульгинської сільської ради

1.  Громадянство  України.

2.  Наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста.

3. Стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше   року  або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох  років в залежності від посади.

4.  Знання чинного законодавства, інших актів законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

5.  Вільне володіння державною мовою.

6.  Володіння  персональним ком’ютером в режимі користувача.

до розпорядження сільського голови

оголошення про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади у Відділі освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Шульгинської сільської ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Шульгинської  сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування :

Головний  спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами, вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства про освіту, культуру та дошкільну освіту.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • електронна декларація про доходи за 2019 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Шульгинської  сільської ради за адресою: 92764, Луганська обл., Старобільський р-н., с. Шульгинка,  вул. Театральна,буд.1Д.

Телефон для довідок: (06461) 9-62-33.

Термін подання документів: 20 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 23 серпня  2020 року.

Шульгинська сільська рада