Етапи та процес створення молодіжної організації

Дата: 16.06.2020 15:48
Кількість переглядів: 814

 

     

 

В Шульгинської громаді відновила роботу

Майстерня представництва та комунікації з владою в ОТГ

 

            А ми починаємо літо з гарної новини! В Шульгинської громаді відновила роботу

Майстерня представництва та комунікації з владою в ОТГ та третього червня експерти Луганської обласної громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини»  провели черговій семінар для активних мешканців громади. У заході прийняли участь активна молодь та представники сільської ради.

        Під час заходу учасники обговорили нагальні проблеми у створеній об’єднаній територіальній громаді, виявили слабкі та сильні сторони її розвитку, нові конфліктні виклики під час та після карантину та як використати потенціал активної молоді в громаді на її благо.  Дійшли висновку, що для реалізації низки ідей саме час об’єднатися та  створити молодіжну громадську організацію, яка б мала на меті допомагати створювати не тільки нові інфраструктурні об’єкти, але й адвокатувати інтереси молоді громади, приймати участь у рішенні нагальних проблем з метою запобігання конфліктів та побудови ефективної комунікації з владою. Тому друга половина заходу була присвячена саме механізмам створення громадської організації.

       Під час обговорення були сформовані основні тези майбутніх мети, завдань, цільової аудиторії, місії та візії громадської організації. Учасники законспектували основні джерела інформації, які допоможуть у створені громадської організації, запропонували нові ідеї та шляхи реалізації перших проектів. Проаналізували та обговорили приклади статутних документів майбутньої організації, а також її керівного складу. Створили схему успішної команди, яка працюватиме в організації, її назву та основні положення її інституалізації.

     Наприкінці заходу, молодий мешканець Шульгинки Дмитро зауважив: «Тепер залишилось лише зібратись, обговорити нюанси та віднести документи до ЦНАПу. Дякую за ґрунтовну розмову, цікавий діалог та інструменти, які знадобляться у майбутній роботі нашої молодіжної громадської організації. Сподіваємось на співпрацю!».

 

      Захід проведено ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Забезпечення ефективної комунікації в об’єднаних громадах Луганщини як основа їх сталого розвитку» за фінансової підтримки МФ «Відродження».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень