ШУЛЬГИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОВТОРНО ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ШУЛЬГИНКАКОМУНСЕРВІС»

Дата: 10.02.2020 15:38
Кількість переглядів: 516

 

ШУЛЬГИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОВТОРНО ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ШУЛЬГИНКАКОМУНСЕРВІС»:

 

Вимоги до претендента: знання Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про питну воду та питне водопостачання та водовідведення»,  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про автомобільні дороги», Закону України «Про ціни і ціноутворення», Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах, знання нормативно-правових актів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: освіта базова вища або вища за освітнім рівнем бакалавра або спеціаліста, магістра; досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року або досвід роботи за фахом не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; вміння використання комп’ютера та програмного забезпечення.

 ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

 

  1. Заява про участь у конкурсі, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
  2. Особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією.
  3. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
  4. Копія документа, який посвідчує особу.
  5. Копія реєстраційної картки платника податків.
  6. Копія трудової книжки.
  7. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  8. Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».
  9.  Пропозиції щодо подальшої господарської діяльності підприємства у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).

  

 

Документи приймаються протягом 20 днів із дня публікації оголошення. Звертатися за адресою: Луганська обл., Старобільський р-н. с.Шульгинка, вул.Театральна, 1Д. Телефон: 9-62-33. (Додаткова інформація надається кадровою службою).

 

                  Термін прийому документів до 29 лютого 2020 року!!!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень