Підводимо підсумки 2018 року

Дата: 18.01.2019 13:44

Підводимо підсумки 2018 року:
По Шульгинській сільській раді за 2018 рік народилося – 7 дітей : хлопчиків-2,дівчаток -5
Зареєстрували шлюб 8 пар. Вітаємо молодят ,та сім’ї, в яких народилися дітки. Бажаємо щастя,здоров’я миру та достатку.
Траплялися і сумні події - так відійшло у вічність 53 наших односельців. Загалом по сільській раді вчинено 236 нотаріальних дій( заповіти,довіреності,та ін.) Видано 2206 різних довідок. Розглянуто 85 звернень громадян. Оформлено та передано на розгляд до УПСЗН 275 справ для нарахування субсидій на відшкодування вартості комунальних послуг, прийнято 48 справ на монетизацію частини з зекономлених житлових субсидій. На обліку в сільській раді знаходяться 415 військовозобов’язаних. Протягом 2018 року спеціалістами сільської ради проводилася робота по реалізації бюджетної програми «Державна підтримка в галузі тваринництва». Опрацьовано та зараховано дотацій всього на суму 101,0 тис.грн. Наразі мешканці села,що утримують в своїх домогосподарствах молодняк ВРХ вже отримують гроші на свої рахунки. Спеціалістом РЦСССДМ, що працює в сільській раді проводилося 18 заходів. Під соціальним супроводом знаходиться 21 сім’я ,з дітьми. На сесіях сільської ради розглянуто 28 земельних питань, в основному щодо надання в особисту власність земельних ділянок. Спеціалістом землевпорядником проводилася робота щодо реєстрації прав власності на земельні ділянки, що є спільною власністю територіальної громади,щодо належного оформлення в електронному вигляді меж населеного пункту. Протягом весни та літа в селі працювали робітники з благоустрою(за договором ЦПХ).Ними проводилися роботи з прибирання,косіння трави,вирубання чагарників. В травні було проведене грейдування ґрунтових доріг по вулицях с. Шульгинка. Також при потребі проводилося чищення доріг від снігу,частково за кошти місцевого бюджету,а частково кошти землекористувачів, за що сільська рада висловлює їм величезну подяку. В 2018 році сільською радою надавалися кошти до районного бюджету , а саме: -25000 на утримання КУ «Трудовий архів»; -2100 на придбання сценічних костюмів та комп’ютерної техніки для Шульгинської ДШМ;-41400 на придбання предметів та матеріалів для Шульгинської ЗОШ І-ІІІ ступенів; -24200 на закупівлю дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції реалізацій державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти « Нова українська школа».
Загалом весь 2018 рік сільська рада жила в режимі економії, та не вкладала кошти в інвестиційні проекти, тому, що в жовтні,грудні повинні були відбуватися вибори голови та депутатів ОТГ. Таким чином на кінець року на рахунках сільської ради залишиться понад 1 200 000 гривень.Маємо велику надію,що в 2019 році вибори все таки відбудуться,і ці кошти будуть реалізовані вже в громаді .Статус ОТГ дає змогу більш ефективно залучити інвесторів та проводити масштабні інвестиції в проекти капітального характеру. Хочеться висловити подяку всім небайдужим мешканцям села, які протягом року вкладали своє вміння,кошти,та працю в розвиток рідного села - облаштували місця масового відпочинку,встановлювали дитячі майданчики, доглядали за клумбами,розмальовували зупинку, приймали участь у спортивних змаганнях та ін. Також велика подяка колективам Шульгинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шульгинського СБК, бібліотеки та ДШМ, за активну участь у громадському житті села. Колективу Шульгинської сільської лікарської амбулаторії подяка за клопітку та нелегку працю, та величезну роботу по внесенню даних до Єдиної електронної системи охорони здоров’я е Health. Шульгинська сільська рада вдячна всім землекористувачам , приватним підприємцям,громадянам,що самостійно обробляють паї за підтримку та небайдужість. Окрема подяка СФГ «Саша» та його керівнику Коломецькому О.А. за створення та утримання футбольної команди «Скіф»,яка прославляє наше село.