Відбулась онлайн-зустріч
22 жовтня 2021 року «Проблемні питання роботи Інклюзивно-ресурсних центрів в громадах, та шляхи їх вирішення».
Метою зустрічі було:
- обмін досвідом між працівниками інклюзивно-ресурсних центрів громад України;
- обговорення проблем з якими стикаються працівники центрів;
- залучення органів місцевого самоврядування та громадських організацій до спільного розв'язання проблем ІРЦ.
Спікерами зустрічі були директорки інклюзивно-ресурсних центрів з чотирьох областей України:
- Адвент Катерина Вікторівна, директорка КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Біловодської селищної ради (Луганська область)
- Громяк Олена Сергіївна, директорка КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради (Тернопільська область)
- Михайлова Людмила Миколаївна, директорка КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Коломийської міської ради (Івано-Франківська область)
- Скрипнікова Марина Анастасівна, директорка КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Новокаховської міської ради (Херсонська область)
Спікерки представили роботу своїх центрів та обговорили проблеми з якими стикаються під час своєї роботи. Присутні відмітили важливість таких зустрічей та готовність до подальшої співпраці.
Учасниками зустрічі були працівники ІРЦ, представники ОМС громад партнерів реалізації проєкту, громадські організації, батьки дітей з особливими освітніми потребами, батьки дітей з інвалідністю та активні мешканці громад партнерів.
Партнери реалізації проєкту: Біловодська, Новоайдарська та Шульгинська громади Луганської області.
Онлайн-зустріч організовано в межах проєкту «Побудова співпраці між громадами через розвиток послуг інклюзивно-ресурсного центру» який реалізує ГО «Наш формат» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія - Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
#UNRPP #ВзаємодіяПлюс #ГОНАШФОРМАТ