Новини

СБУ ліквідувала масштабне виробництво контрафактного алкоголю на Луганщині: понад 12 тон фальсифікату «розійшлося» за 9 місяців

Служба безпеки України у Луганській області ліквідувала масштабну схему виготовлення та збуту підакцизної алкогольної продукції. Організував її безробітний мешканець Сєвєродонецька. Контрафактний спирт, необхідний для потреб «підприємства», отримував від «виробників» через приватні поштові служби. А цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв облаштував у власній квартирі. У підмогу найняв двох працівників.

09:10:38 02.09.2021

На Луганщині постають перед судом правопорушники, розшукані та затримані СБУ

Протягом 2020-2021 років у Луганській області встановлено місцезнаходження і затримано десятьох зловмисників, які перебували у розшуку за злочини проти державної безпеки України. Серед затриманих – агенти спецслужб РФ, ворожі диверсанти та організатори фейкового «референдуму» 2014 року.

14:06:26 25.08.2021

На Луганщині контррозвідка СБУ затримала агента російської військової розвідки: звітував про українські сили і засоби у районі проведення ООС

У Луганській області контррозвідники Служби безпеки України виявили і затримали агента Головного розвідувального управління Генерального Штабу Збройних Сил РФ.

16:18:28 12.08.2021