Новини

СБУ заблокувала «фінансовий центр» в окупованому Луганську: 7 років сплачували податки з мільйонних оборотів до «бюджету ЛНР»

Служба безпеки України викрила та заблокувала масштабний механізм фінансування окупаційних органів влади, встановлених на тимчасово окупованих територіях країною-агресором.

13:16:40 21.01.2022

СБУ викрила членів «Луганського округу донських козаків», які брали участь у бойових діях проти сил АТО

СБУ продовжує системну роботу щодо викриття і притягнення до відповідальності осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки на сході України. У ході комплексних дій встановлено особи 13 ватажків і активних учасників так званого «Луганського округу донських козаків», які воювали проти сил АТО у складі проросійських незаконних збройних формувань.

15:19:46 20.01.2022

СБУ про штучне зростання кількості повідомлень про псевдомінування об’єктів соціальної інфраструктури

Останнім часом у публічній площині фіксується збільшення повідомлень про нібито мінування важливих об’єктів соціальної сфери по всій території України. У результаті ретельних перевірок з боку СБУ, НацПолу та інших уповноважених на це органів державної влади ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а мають на меті створити напругу й панічні настрої в суспільстві.

09:02:41 17.01.2022

За минулий рік СБУ повідомила про підозри понад 60 організаторам фейкового «референдуму» 2014 року на Луганщині

СБУ продовжує системні заходи щодо викриття і притягнення до відповідальності осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки на сході України. За минулий рік повідомлено про підозри понад 60 організаторам антиконституційного «референдуму» 2014 року у Луганській області.

12:58:18 11.01.2022

На Луганщині за матеріалами СБУ судитимуть посадовця за розголошення державної таємниці

Служба безпеки України завершила досудове розслідування за фактом замаху на розголошення державної таємниці, вчиненого посадовою особою одного з державних органів Луганської області.

10:44:40 11.01.2022

2021 рік: СБУ системно протидіє гібридним загрозам на Сході України

З початку року співробітники Головного Управління СБУ в Донецькій та Луганській областях викрили та затримали 26 шпигунів, агентів ворожих спецслужб та бойовиків незаконних бандитських формувань (НЗФ).

15:39:24 22.12.2021

СБУ викрила учасницю зенітно-ракетного угруповання бойовиків, яка втікала з ОРДЛО за українською пенсією

Контррозвідка СБУ продовжує комплексні заходи щодо викриття бойовиків незаконних збройних формувань так званих «Л/ДНР». У Луганській області затримано колишню учасницю ворожого угруповання, причетного до бойових дій проти сил антитерористичної операції.

11:18:06 22.12.2021