Сільський голова

5. Партійність - позапартійна

6. Сімейний стан- заміжня

7. Освіта - повна вища

8. Що закінчив, де, коли -Луганський промислово-економічний технікум м.Луганськ- у 2002 році .  Східноукраїнський університет ім В. Даля у 2018 році, ЛНУ імені Тараса Шевченка у  2020 році

9. Спеціальність за освітою - за першою освітою(бухгалтер, економіст),за другою освітою(Публічне управління та адміністрування)

10. Науковий ступень, вчене звання - немає

11. Нагороди, почесні звання - немає

12. Домашня адреса – 92764 с.Шульгинкака  Старобільського району Луганської області

13. Телефони: код населеного пункту - 06461. Службовий – 9-62-33

14. Виконувана робота з початку трудової діяльності:

Місяць і рік

Посада із зазначенням установи, організації, підприємства тощо

Вступу

Звільнення

06.2003

04.2004

займала посаду продавця ПП Марченко

11.2017 07.2019 секретар Шульгинської сільської ради

18.07.2019

18.11.2020

секретар виконкому Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області

Опис повноважень

1. Сільський  голова   організовує роботу сільської ради, її виконавчого комітету згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
  2. Сільський голова забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та Законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади.
  3. Сільський голова спрямовує і координує діяльність секретаря сільської  ради, заступників сільського голови, керуючого справами виконкому, керівників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів та комунального підприємства  громади.
  4. Сільський голова вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету сільської ради.
  5. Сільський голова вносить на розгляд ради пропозиції щодо структури виконавчого комітету, апарату виконавчого комітету, їх штатів. Здійснює керівництво апаратом ради та її виконавчого комітету.
  6. Сільський голова підписує рішення ради та її виконавчого комітету. Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності громади.
  7. Сільський голова призначає на посади та звільняє з посади керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ, організацій, які належать до комунальної власності територіальної громади, крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
  8. Сільський голова  видає розпорядження в межах своїх повноважень. Розглядає звернення громадян, проводить особистий прийом громадян. Скликає загальні збори громадян за місцем проживання.
  9. Сільський голова сприяє здійсненню контролю за дотриманням підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форм власності та підпорядкування, зобов’язань щодо платежів до державного, місцевого бюджетів та позабюджетних фондів.
  10. Сільський голова є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою та виконавчим комітетом.
  11. Сільський голова представляє територіальну громаду, раду, її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах.
  12. Сільський голова укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства.
  13. Сільський голова бере участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в межах та у спосіб, встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
  14. Сільський голова вимагає здійснення у разі стихійного лиха, екологічних катастроф, епідемії, пожеж, інших надзвичайних подій, необхідних заходів щодо забезпечення державного і громадського порядку, життєдіяльності підприємств, установ та організацій.
  15. Сільський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому Законом повноважень. Координує роботу правоохоронних органів з питань профілактики злочинності та безпеки громадського порядку організацію заходів щодо запобігання проявам корупції.