Привітання до Дня захисту дітей

Колектив Старобільської окружної прокуратури з нагоди Міжнародного дня захисту дітей привітав дітлахів зі святом. Прокурори завітали у три сім’ї, де мешкають діти із категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та діти, які перебувають у складних життєвих обставинах.

13:50:33 01.06.2021

Звернення до громадян

Старобільська окружна прокуратура Луганської області звертається до жителів району з проханням невідкладно повідомляти про факти самовільного захоплення, забруднення, засмічення земель та самовільного будівництва на території Старобільського району Луганської області.

14:56:43 19.05.2021

Старобільська прокуратура запрошує на роботу

Старобільська окружна прокуратура Луганської області повідомляє, що відповідно до наказу Генерального прокурора від 30 квітня 2021 року №134 «Про проведення добору на зайняття вакантних та тимчасово вакантних посад прокурорів в окружних прокуратурах і спеціалізованих прокуратурах у військовій та оборонній сфері (на правах окружних)» 05.05.2021 розпочався добір на зайняття вакантних посад і тимчасово вакантних посад прокурорів в окружних прокуратурах, а також спеціалізованих прокуратурах у військовій та оборонній сфері (на правах окружних ).

16:22:17 06.05.2021