Арешт за крадіжку

Старобільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно раніше судимого жителя Старобільського району,  який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 ч.2 ст.185 КК України. Так, місцевий мешканець перебуваючи в одному з торгових закладів, взяв товар, та сховав його до кишені своєї куртки, з метою подальшого розпорядження, в подальшому пройшов з вказаним товаром касову зону, умисно не оплативши його вартість, чим завдав потерпілому матеріальну шкоду.

13:04:08 24.09.2021

Мешканця м. Старобільськ затримано за підозрою у вбивстві

За процесуального керівництва Старобільської окружної прокуратури Луганської області повідомлено про підозру 64-річному мешканцю м. Старобільськ Луганської області в умисному вбивстві (ч.1 ст.115 КК України).

09:53:02 21.09.2021

Притягнуто до кримінальної відповідальності за крадіжку золотих виробів

Старобільською окружною прокуратурою підтримано обвинувачення у  кримінальному провадженні стосовно 21-річної жительки Старобільського району яка з січня по травень поточного року вчиняла крадіжки золотих прикрас шляхом вільного доступу до житла.

08:34:48 20.09.2021

У Старобільській окружній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності в районі

У Старобільській окружній прокуратурі 10 вересня 2021 року відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів району, на якій обговорено стан протидії злочинності на території обслуговування за результатами роботи у першому півріччі 2021 року.

08:33:48 20.09.2021

Мешканця м. Старобільськ засуджено за крадіжку, вчинену повторно

Старобільською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 68-річного мешканця м. Старобільськ, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно).

08:44:19 14.09.2021

Прокуратура вимагає відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок засмічення земельної ділянки

Окружною прокуратурою встановлено, що в ході проведення планових та позапланових перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства на території одного з підприємств Старобільського району, інспекторами Державної екологічної інспекції у Луганській області виявлені порушення, а саме встановлено факт засмічення землі відходами виробництва та іншими відходами. За результатами проведених перевірок інспекторами нараховано збитки у розмірі майже 80 тис. грн.

08:35:08 14.09.2021

Раніше судимого мешканця Старобільщини судитимуть за нанесення тілесних ушкоджень

Старобільська окружна прокуратура Луганської області за результатами досудового розслідування направила до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Старобільського району за фактом нанесення умисних середньої тяжкості тілесних ушкоджень, тобто умисних ушкоджень, які не є небезпечними для життя, але такі, що спричинили тривалий розгляд здоров’я (ч. 1 ст. 122 КК України).

08:33:54 14.09.2021

За позовом прокуратури відділу освіти Новопсковської селищної ради Луганської області повернуто близько 170 тис. грн, безпідставно переплачених за газопостачання

Позов Старобільської окружної прокуратури Луганської області про стягнення безпідставно сплачених коштів за постачання природного газу для опалення закладів загальної середньої освіти, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Новопсковської селищної ради задоволено у повному обсязі.

08:31:19 14.09.2021

Старобільською місцевою прокуратурою постійно вивчається стан дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища

За результатами опрацювання встановлено, що місцевим жителем Старобільського  району здійснено грубе порушення правил рибальства, яке виразилось у незаконному вилові риби забороненими знаряддями лову.  Постановою Новопсковського районного суду Луганської області особу визнано  винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 85 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, однак шкода заподіяна державі у розмірі 8 тис. грн залишається невідшкодованою.

08:28:11 14.09.2021

Відповідальність за бійку

Старобільською окружною прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом спричинення умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження.

10:57:21 17.08.2021