Вирок за зберігання наркотичної речовини

Старобільською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення місцевим мешканцем кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 309 КК України (незаконне придбання, виготовлення та  зберігання наркотичних засобів без мети збуту).

15:00:12 09.04.2021

З ножем у руках

Старобільською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення місцевим мешканцем кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння).

14:59:03 09.04.2021

Прокуратура відстояла в апеляційному суді передачу Новопсковській тергромаді водного об’єкта вартістю майже 60 млн грн.

Східним апеляційним господарським судом підтримано позицію Старобільської окружної прокуратури Луганської області та залишено без змін рішення суду першої інстанції, яким зобов’язано повернути Новопсковській територіальній громаді водний об’єкт площею майже 130 га вартістю майже 60 млн грн.

14:58:49 09.04.2021

Хворому - лікування, а не покарання!

02 квітня 2021 року Старобільський районний суд Луганської області розглянув клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру щодо громадянина Р., місцевого мешканця, за фактом вчинення ним суспільно-небезпечного діяння, передбаченого ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту).

14:58:26 09.04.2021

Мешканця Старобільського району засуджено за злісне ухилення від сплати аліментів

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 46-річного мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України (злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів)).

14:57:15 09.04.2021

Вирок за зберігання конопель

Старобільською окружною прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.1 ст. 309 КК України за фактом незаконного придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів.

16:59:51 24.03.2021

Незаконна порубка дерев

За результатами опрацювання встановлено, що наприкінці березня 2019 року місцевими жителями Старобільського району в порушення вимог природоохоронного законодавства, не маючи лісорубного квитка, ордера чи будь-яких інших дозвільних документів на здійснення лісорубних робіт, здійснено незаконну порубку 100 дерев порід «дуб», «ясен» та «клен», чим спричинено збитки державі у розмірі майже 648000 грн.

16:58:38 24.03.2021

Вирок для посадової особи

Окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 49-річної місцевої мешканки, яка обвинувачувалась у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища).

16:57:57 24.03.2021

Штраф для рибалок-браконьєрів

Старобільською окружною прокуратурою постійно вивчається стан дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища.

16:56:38 24.03.2021

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 46-річного мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України (злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів)).

11:50:09 19.03.2021