Новини

Стан розгляду звернень і запитів на інформацію в Старобільській окружній прокуратурі Луганської області за 2022 рік

Упродовж 2022 року до Старобільської окружної прокуратури Луганської області надійшло 90 звернень, з них 9 дублікатів. З питань досудового розслідування надійшло 18 звернень, з питань представництва інтересів громадян та держави у суді – 3, з питань участі у кримінальному проваджені в суді, про права дітей, з питань додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів, з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства, з питань надання міжнародної правової допомоги  та з кадрових питань звернення не надходили, з інших питань – 66, адвокатські запити – 3. Значна кількість звернень надійшла до Старобільської окружної прокуратури поштовим зв’язком – 68, електронною поштою – 13, надійшло на телефон «гарячої лінії» - 9 звернень. За результатами розгляду звернень, на 24 – надано роз’яснення, для розгляду до інших відомств направлено – 51, повернуто заявникам або залишено без розгляду – 1, виключено з обліку звернень –  12, відхилено – 2. В означений період звернення не задовольнялись. Старобільською окружною прокуратурою протягом 2022 року розгляд звернень не припинявся. Протягом 2022 року до окружної прокуратури запити про надання інформації не надходили.

15:11:26 04.01.2023