Стан розгляду звернень і запитів на інформацію в Старобільській окружній прокуратурі Луганської області за 2021 рік

Дата: 12.01.2022 16:55

Упродовж 2021 року до Старобільської окружної прокуратури Луганської області надійшло  863  звернень, з них 133 дублікатів. Більшість звернень надійшло від громадян.

З питань досудового розслідування надійшло 178 звернень, з питань участі у кримінальному проваджені в суді – 2, про права дітей – 2, з питань додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів – 2, з інших питань – 671, адвокатських запитів – 8.

Значна кількість звернень надійшла до органів окружної прокуратури поштовим зв’язком – 553, електронною поштою – 258, 50 – надійшло на телефон «гарячої лінії», на особистому прийомі – 2.

За результатами розгляду вирішено 158 звернень, для розгляду до інших відомств направлено – 638, повернуто заявникам або залишено без розгляду – 15, направлено іншим  прокурорам – 51, виключено з обліку звернень –  1.

Упродовж 2021 року Старобільською окружної прокуратурою Луганської області  розглянуто 2 запити на інформацію. За результатами розгляду надано інформацію на 2 запити. 1 запит надійшов до окружної прокуратури від фізичної особи, 1 запит  – від юридичної особи.

Прокурор окружної прокуратури

Катерина ОЛІЙНИК