Крадіжка у святому місці

Дата: 12.01.2022 16:54

Старобільською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно неодноразово судимого за злочини проти власності        мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2  ст. 185 КК України (таємному викраденні чужого майна (крадіжці), вчиненому повторно.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на початку серпня 2021 року обвинувачений, перебуваючи у підсобному приміщенні храму Арістратига Михаїла, що розташований за адресою: м. Старобільськ, кв. Ватутіна, викрав мобільний телефон марки « SAMSUNG». Після чого з викраденим майном з місця події зник, розпорядився викраденим на власний розсуд, чим заподіяв потерпілому майнову шкоду.

Прокурором під час судового засідання доведено провину обвинуваченого в повному обсязі.

Вироком Старобільського районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України та призначено покарання у вигляді 3 років обмеження волі, на підставі ст.75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження.

За матеріалами

Старобільської окружної прокуратури