Угода про визнання винуватості

Дата: 05.01.2022 14:36

За процесуального керівництва Старобільської окружної прокуратури Старобільським районним судом Луганської області ухвалено обвинувальний вирок, яким особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України (придбання та носіння бойових припасів без передбаченого законом дозволу).

У ході судового розгляду встановлено, що мешканець м. Старобільська в листопаді 2021 року, в рощі біля мосту у м. Старобільськ, Луганської області знайшов 22 патрони калібру 5,45*39 мм,  що є малоімпульсними військовими проміжними патронами зразка 1974 р., виготовлені промисловим способом та до стрільби придатні, які в органи МВС добровільно не здав, а маючи умисел на незаконне придбання та носіння бойових припасів, без передбаченого законом дозволу, привласнив знайдене, після чого вказані бойові припаси поклав до кишені своїх штанів, де зберігав з метою використання для особистих потреб.

Під час досудового розслідування підозрюваний визнав вину в повному обсязі, щиро розкаявся, у зв’язку з чим між прокурором та підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості.

За результатами судового розгляду, угоду про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним судом затверджено та особі призначено покарання, визначене сторонами, у вигляді 3 років позбавлення волі зі звільненням від призначеного покарання на підставі ст. 75 КК України та встановленням іспитового строку на 1 рік.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

За інформацією Старобільської окружної прокуратури