Паркан не перепона для крадія

Дата: 05.01.2022 14:33

Старобільською окружною прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 3 ст.185 КК України за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжці), поєднаній з проникненням у інше приміщення.

В ході судового розгляду встановлено, що наприкінці листопада 2021 року мешканець м. Старобільська через паркан проник на територію домоволодіння по вул. Кутузова м. Старобільська, де з літньої кухні таємно викрав продукти харчування, чоловічу куртку, спортивну сумку та каструлю, чим спричинив потерпілому майнову шкоду.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою провину в повному обсязі, та щиро розкаявся у вчиненому.

Вироком Старобільського районного суду, обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, на підставі ст.75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням на 1 рік.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

За інформацією Старобільської окружної прокуратури