ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 29.11.2021 16:04

Шульгинська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування :

Адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг".

Основні вимоги до професійно-кваліфікаційного рівня кандидатів:

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра;

- вільне володіння державною мовою;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування або  інших підприємствах, установах, організаціях не менше 3-х років;

- володіння державною мовою, основними принципами роботи на комп’ютері  та основними програмними засобами;

- знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування;

- знання інструкції з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правил внутрішнього трудового розпорядку; правил ділового етикету; правил охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

-декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, тощо).

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Шульгинської  сільської ради за адресою: 92764, Луганська обл., Старобільський р-н., с. Шульгинка,  вул. Театральна,буд.1Д.

Телефон для довідок: (06461) 9-62-33.

Термін подання документів: 15 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 14 грудня  2021 року.