СБУ затримала на Луганщині торгівця вибухівкою та виявила схрон бойовиків з арсеналом артснарядів

Дата: 09.11.2021 16:14

СБУ продовжує комплексні заходи щодо протидії незаконному обігу бойових засобів ураження. В ході спецоперації в Луганській області, затримано кримінальника на спробі збуту вибухівки та бойових гранат.

Під час проведення слідчо-оперативних дій, правоохоронці виявили у зловмисника:

- понад півкілограма тротилу,

- 4 гранати РГД-5 та Ф-1,

- засіб ініціації вибуху.

Встановлено, що мешканець Станиці Луганської, який раніше був засуджений за вчинення тяжкого злочину, намагався налагодити канал нелегального збуту засобів ураження. Своїх клієнтів він підшукував через особисті зв’язки у кримінальних колах.

Крім того, на Луганщині виявлено схрон з арсеналом боєприпасів учасників незаконних збройних формувань так званої «ЛНР». Серед вилученого – понад 60 артилерійських снарядів калібром 30 мм і майже 1700 набоїв до стрілецької зброї.

Співробітники СБУ встановили місцезнаходження тайнику в ході відпрацювання оперативної інформації. Схованка була облаштована в районі насосної станції на березі р. Сіверський Донець.

За викритими фактами, тривають невідкладні заходи для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності винних осіб.

Операції з блокування правопорушень проводили співробітники Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях спільно з підрозділами Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій та за процесуального керівництва прокуратури.

Пресслужба СБУ в Луганській області