Зброю потрібно здавати!

Дата: 01.11.2021 15:32

На початку серпня поточного року мешканець Старобільського району, перебуваючи в лісосмузі біля ріки в с. Новоселівка Старобільського району, з метою пошуку металобрухту, знайшов 1 патрон калібру 7,62 мм та 57 патронів калібру 5,45 мм, які в органи МВС України добровільно не здав, а маючи умисел на незаконне придбання та носіння бойових припасів без передбаченого законом дозволу, реалізуючи свій злочинний намір, привласнив знайдене з метою використання для особистих потреб, та переніс за місцем свого мешкання.

Однак, через деякий час вищевказана особа звернулася до Старобільського районного управління поліції з заявою про добровільну видачу вищезазначених боєприпасів.

Враховуючи те, що відповідно до ч.3 ст.263 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

На підставі викладеного Старобільською окружною прокуратурою спрямовано до Старобільського районного суду клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ч.3 ст.263 КК України за скоєння останнім кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України.

За інформацією Старобільської

окружної прокуратури