Помста сусіду

Дата: 01.11.2021 15:31

Старобільською окружною прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного пошкодження майна, вчиненого шляхом підпалу.

У ході досудового розслідування встановлено, що в середині жовтня 2021 року раніше не  судимий мешканець Старобільського району Луганської області, через постійні сварки із сусідом з приводу розташування вуличної вбиральні вирішив помститися. Так, він підійшов до вуличної вбиральні сусіда, куди поклав автомобільну шину та сухі гілки, після чого за допомогою газети та сірників здійснив підпал зазначеного приміщення. Внаслідок пожежі потерпілому заподіяно матеріальну шкоду.

На даний час особі повідомлено про підозру у вчинені кримінального  правопорушення за ч.2 ст. 194 КК України (умисного пошкодження майна, вчиненого шляхом підпалу). Обвинувальний акт спрямовано до Старобільського районного суду.

Довідково: санкція ч.2 ст.194 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.

За інформацією Старобільської

окружної прокуратури