СБУ завершила слідство щодо представниці так званого «держбанку ЛНР»

Дата: 07.10.2021 13:39

СБУ завершила досудове розслідування щодо представниці так званого «держбанку ЛНР». Зловмисниця обвинувачується у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України.

Матеріали кримінального провадження направлено до суду.

Встановлено, що працівниця однієї з вітчизняних банківських установ у 2015 році приєдналася до лав так званої «ЛНР». Там її призначили на керівну посаду до одного з відділень «банку», причетного до фінансування незаконних збройних формувань.

У серпні цього року у результаті спецоперації співробітники СБУ затримали зловмисницю на спробі незаконного перетину держкордону.

Заходи з викриття правопорушення проводили співробітники Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

Пресслужба СБУ в Луганській області