Арешт за крадіжку

Дата: 24.09.2021 13:04

Старобільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно раніше судимого жителя Старобільського району,  який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 ч.2 ст.185 КК України. Так, місцевий мешканець перебуваючи в одному з торгових закладів, взяв товар, та сховав його до кишені своєї куртки, з метою подальшого розпорядження, в подальшому пройшов з вказаним товаром касову зону, умисно не оплативши його вартість, чим завдав потерпілому матеріальну шкоду.

Суд обвинуваченого визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185 КК України                   ( закінчений замах на таємне викрадення чужого майна, (крадіжка) вчиненого повторно) та призначив покарання у виді арешту.

Прокурор Старобільської окружної прокуратури

О. Жадан