Мешканця м. Старобільськ затримано за підозрою у вбивстві

Дата: 21.09.2021 09:53

За процесуального керівництва Старобільської окружної прокуратури Луганської області повідомлено про підозру 64-річному мешканцю м. Старобільськ Луганської області в умисному вбивстві (ч.1 ст.115 КК України).

За даними слідства вранці 17 вересня 2021 року під час вживання алкогольних напоїв між двома місцевими жителями виник конфлікт, у ході якого підозрюваний завдав потерпілому не менше двох ударів лезом ножа в область життєво-важливих органів – грудної клітини.

У результаті невідкладних першочергових слідчо-оперативних заходів, правоохоронці встановили обставини злочину та місцезнаходження причетної до його вчинення особи.

Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України та Старобільським районним судом Луганської області застосовано до нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Старобільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.

За вчинене підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від 7 до 15 років.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор Старобільської

окружної прокуратури