У Старобільській окружній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності в районі

Дата: 20.09.2021 08:33

У Старобільській окружній прокуратурі 10 вересня 2021 року відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів району, на якій обговорено стан протидії злочинності на території обслуговування за результатами роботи у першому півріччі 2021 року.

Участь у заході взяли представники Старобільської районної державної адміністрації, Старобільської районної ради, Старобільської міської ради, голова Старобільського районного суду та керівництво правоохоронних органів.

На нараді обговорено стан протидії злочинності на Старобільщині та надано об’єктивну оцінку результатам діяльності кожного відомства.

Завдяки вжитим заходам, протягом I півріччя 2021 року відбулися позитивні зрушення в організації роботи щодо профілактики та протидії злочинності, активізовано роботу щодо розкриття окремих категорій кримінальних правопорушень.

У той же час, криміногенна ситуація в районі потребує вжиття органами правопорядку додаткових заходів, зокрема, на пріоритетних напрямках  боротьби з корупцією, економічною злочинністю, у бюджетній сфері, насамперед щодо використання коштів у рамках державних і регіональних програм, правопорушеннями, вчиненими у природоохоронній та земельній сферах, підвищення рівня громадської безпеки.

На нараді визначено низку пріоритетів у діяльності правоохоронних органів на найближчий період.

За результатами наради окреслено проблемні тенденції, узгоджені конкретні заходи, направлені на подолання негативних явищ у структурі злочинності.

Виконувач обов’язків керівника

окружної прокуратури