Мешканця м. Старобільськ засуджено за крадіжку, вчинену повторно

Дата: 14.09.2021 08:44

Старобільською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 68-річного мешканця м. Старобільськ, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно).

Досудовим розслідуванням встановлено, що в травні 2021 року обвинувачений зайшов до приміщення під’їзду двоповерхового будинку,  маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, керуючись корисливим мотивом, впевнившись, що за його діями ніхто не спостерігає, шляхом вільного доступу таємно викрав велосипед.

Під час судового розгляду обвинувачений свою вину визнав в повному обсязі.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення та призначено покарання  у виді арешту на строк 3 місяці.

На даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк на апеляційне оскарження.

Прокурор Старобільської

Окружної прокуратури