Прокуратура вимагає відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок засмічення земельної ділянки

Дата: 14.09.2021 08:35

Окружною прокуратурою встановлено, що в ході проведення планових та позапланових перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства на території одного з підприємств Старобільського району, інспекторами Державної екологічної інспекції у Луганській області виявлені порушення, а саме встановлено факт засмічення землі відходами виробництва та іншими відходами. За результатами проведених перевірок інспекторами нараховано збитки у розмірі майже 80 тис. грн.

Враховуючи те, що нараховані збитки починаючи з 2020 року залишаються невідшкодованими, окружна прокуратура вжила заходи з метою їх стягнення, шляхом звернення до суду з відповідною позовною заявою.

Наразі за позовом окружної прокуратури Господарським судом Луганської області відкрито провадження у справі.

Прокурор окружної прокуратури

К. Олійник