Раніше судимого мешканця Старобільщини судитимуть за нанесення тілесних ушкоджень

Дата: 14.09.2021 08:33

Старобільська окружна прокуратура Луганської області за результатами досудового розслідування направила до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Старобільського району за фактом нанесення умисних середньої тяжкості тілесних ушкоджень, тобто умисних ушкоджень, які не є небезпечними для життя, але такі, що спричинили тривалий розгляд здоров’я (ч. 1 ст. 122 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 40-річний чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час словесного конфлікту наніс множинні удари 84-річному потерпілому. Відповідно до проведеної у ході слідства судово-медичної експертизи, потерпілий отримав тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості: закрита черепно-мозкова травма, множинні забої та садна обличчя, кінцівок.

Санкція ч. 1 ст. 122 КК України передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор окружної прокуратури

К. Олійник