За позовом прокуратури відділу освіти Новопсковської селищної ради Луганської області повернуто близько 170 тис. грн, безпідставно переплачених за газопостачання

Дата: 14.09.2021 08:31

Позов Старобільської окружної прокуратури Луганської області про стягнення безпідставно сплачених коштів за постачання природного газу для опалення закладів загальної середньої освіти, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Новопсковської селищної ради задоволено у повному обсязі.

Господарський суд Луганської області підтримав позицію окружної прокуратури та зобов’язав товариство з обмеженою відповідальністю повернути відділу освіти безпідставно переплачені кошти у сумі близько 170 тис. гривень.

Ювенальні прокурори встановили, що взимку 2020 року відділ освіти уклав договір з підприємством на постачання природного газу для опалення закладів загальної середньої освіти, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Новопсковської селищної ради.

У подальшому упродовж 2020-2021 років сторони неправомірно уклали 3 додаткових угоди до договору, якими збільшили ціну на природний газ майже на 26%. Внаслідок цього відділ освіти отримав менший обсяг газу, а на рахунок підприємства-газопостачальника було безпідставно перераховано вищезазначену суму бюджетних коштів.

За матеріалами Старобільської окружної прокуратури