Старобільською місцевою прокуратурою постійно вивчається стан дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища

Дата: 14.09.2021 08:28

За результатами опрацювання встановлено, що місцевим жителем Старобільського  району здійснено грубе порушення правил рибальства, яке виразилось у незаконному вилові риби забороненими знаряддями лову.  Постановою Новопсковського районного суду Луганської області особу визнано  винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 85 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, однак шкода заподіяна державі у розмірі 8 тис. грн залишається невідшкодованою.

Окружною прокуратурою заявлено позов в особі Управління державного агентства рибного господарства у Луганській області про відшкодування шкоди, заподіяної водним живим ресурсам.

На цей час вказаний позов перебуває на розгляді в суді.

Прокурор окружної прокуратури

М. Передерій