Відповідальність за бійку

Дата: 17.08.2021 10:57

Старобільською окружною прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом спричинення умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження.

У ході досудового розслідування встановлено, що на початку липня 2021 року неодноразово судимий мешканець Старобільського району Луганської області, перебуваючи біля магазину «Сказка»  по вул. Центральній у м. Старобільськ Луганської області на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, у ході словесного конфлікту заподіяв потерпілому два удари кулаком правої руки та один удар кулаком лівої руки в обличчя. Згідно висновку судово медичної експертизи потерпілому спричинені тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості за ознакою стйкої втрати працездатності менш як на одну третину і вони не є небезпечними для життя в момент спричинення.

На даний час особі повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення за ч.1 ст. 122 КК України ( умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження). Обвинувальний  акт спрямовано до Старобільського районного суду.

Довідковосанкція ч.1 ст.122 КК України передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

За інформацією Старобільської

окружної прокуратури