Не втрималась від крадіжки

Дата: 17.08.2021 10:56

Старобільською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.1 ст.185 КК України за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжки).

В ході судового розгляду встановлено, що у кінці червня 2021 року мешканка Старобільського району Луганської області, перебуваючи у гостях своїх знайомих, скоїла крадіжку золотої обручки, яку в подальшому здала до ломбарду, чим спричинила матеріальну шкоду потерпілому. В судовому засіданні обвинувачена в повному обсязі визнала свою провину.

Вироком Старобільського районного суду обвинувачену визнано винною у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі, звільнено від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Прокурор Старобільської

окружної прокуратури