Арешт за наркотичні засоби

Дата: 03.08.2021 09:29

Старобільською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення мешканцем Старобільського району кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Встановлено, що на початку червня 2021 року у мешканця Старобільського району було виявлено та вилучено полімерний пакет, в якому знаходилася речовина рослинного походження, яка згідно висновку експерта є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено - канабісом, загальною масою у перерахунку на суху речовину 16,07 грама.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у виді арешту на строк 2 місяці.

За інформацією Старобільської

окружної прокуратури