З кулаками на рідну людину

Дата: 27.07.2021 09:04

Старобільською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.1 ст.125 КК України за фактом спричинення умисного легкого тілесного ушкодження.

В ході судового розгляду встановлено, що на початку травня  2021 року мешканець Старобільського району Луганської області, перебуваючи у гостях своїх знайомих, в ході словесного конфлікту з рідним батьком, наніс останньому один удар кулаком правої руки в область лівого ока, в результаті чого спричинив потерпілому тілесні ушкодження у вигляді синця на верхньому та нижньому повіках лівого ока, які відносяться до легких тілесних ушкоджень і які не є небезпечними для життя в момент спричинення.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчинені інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав у повному обсязі.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у виді 100 годин громадських робіт.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Прокурор Старобільської

окружної прокуратури