Крадія – до в’язниці

Дата: 19.07.2021 11:04

Старобільською окружною прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.2 ст.15 ч.2 ст.185, ч.2 ст.185 КК України за фактом закінченого замаху на таємне викрадення чужого майна(крадіжку) та таємному викраденні чужого майна (крадіжці) вчиненій повторно.

В ході судового розгляду встановлено, що неодноразово судимий мешканець Старобільського району Луганської області скоїв 1 епізод, закінченого замаху на таємне викрадення чужого майна (крадіжку) перебуваючи у магазині ТОВ «АТБ-Маркет» та 2 епізоди таємного викрадення чужого майна (крадіжку) вчинену повторно за фактом крадіжки велосипеду «FORMULA» та 40 літрової металевої каструлі.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчинені інкримінованих йому кримінальних правопорушень визнав в повному обсязі.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні вищевказаних кримінальних правопорушень та призначено покарання, у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Прокурор Старобільської

окружної прокуратури