Замах на крадіжку

Дата: 19.07.2021 11:03

Старобільською окружною прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.2 ст.15 ч.1 ст.185 КК України за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжки).

В ході судового розгляду встановлено, що в середині березня 2021 року мешканець Старобільського району, перебуваючи у торгівельному залі магазину ТОВ «АТБ-Маркет» у м.Старобільськ, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, переслідуючи мету наживи та незаконного збагачення, таємно викрав пляшку алкогольного напою на основі рому «Captain Morgan», яку поклав у кишеню своєї куртки. Пройшовши через касу вищевказаного магазину з викраденим майном, не оплативши його, направився до виходу, де був зупинений охоронцем магазину, тобто виконав усі дії, які вважав необхідними для доведення кримінального правопорушення до кінця, але кримінальне правопорушення не було закінчено з причин, що не залежали від його волі. В судовому засіданні обвинувачений визнав вину в повному обсязі.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 ч.1 ст.185 КК України та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі, на підставі ст.75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням на 1 рік.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Прокурор Старобільської

окружної прокуратури