Вирок за зберігання вибухових пристроїв

Дата: 05.07.2021 08:20

За процесуального керівництва Старобільської окружної прокуратури Старобільським районним судом Луганської області ухвалено обвинувальний вирок, яким особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 263 КК України (придбання, носіння, зберігання вибухових пристроїв, бойових припасів без передбаченого законом дозволу).

У ході судового розгляду встановлено, що мешканець Старобільського району в квітні 2021 року, при невстановлених обставинах, знайшов підривач УЗРГМ для ручних гранат РГД-5, Ф-1 та РГ-42; підривач УЗРГМ-2 для ручних гранат РГД-5, Ф-1 та РГ-42, підривач УЗРГМ для ручних гранат РГД-5, Ф-1 та РГ-42, які в органи МВС добровільно не здав, а маючи умисел на незаконне придбання, носіння, зберігання бойових припасів та вибухових пристроїв, без передбаченого законом дозволу, привласнив знайдене, після чого вказані бойові припаси та вибухові пристрої приніс за місцем свого мешкання, де зберігав з метою використання для особистих потреб.

Під час досудового розслідування підозрюваний визнав вину в повному обсязі, щиро розкаявся, у зв’язку з чим між прокурором та підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості.

За результатами судового розгляду, угоду про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним судом затверджено та особі призначено покарання, визначене сторонами, у вигляді 3 років позбавлення волі зі звільненням від призначеного покарання на підставі ст. 75 КК України та встановленням іспитового строку на 1 рік.

На даний час вирок суду набрав законної сили.

Прокурор Старобільської

окружної прокуратури