Крадіжка!

Дата: 05.07.2021 08:15

Старобільською окружною прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.1 ст.185 КК України за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжки).

В ході судового розгляду встановлено, що на початку квітня 2021 року мешканець Старобільського району, перебуваючи біля магазину «Ласточка» у м. Старобільськ, побачив на вказаній території велосипед. Переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, переслідуючи мету наживи та незаконного збагачення, останній таємно викрав зазначений велосипед, розпорядившись викраденим на власний розсуд. В судовому засіданні між потерпілою та обвинуваченим було укладено угоду про примирення.

Вироком Старобільського районного суду затверджено укладену угоду про примирення, обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.185 КК України та призначено узгоджене сторонами покарання у вигляді 1 року обмеження волі, на підставі ст.75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням на 1 рік..

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Прокурор Старобільської

окружної прокуратури