Не може інакше

Дата: 22.06.2021 16:50

Старобільською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжці), вчиненій повторно, тобто у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України.

Встановлено, що неодноразово засуджений за корисливі злочини, мешканець  Старобільського району, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі, на шлях виправлення не став, та повторно наприкінці травня 2021 року, вчинив крадіжку мобільного телефону та радіоприймача, перебуваючи в гостях знайомого.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у виді 6 місяців арешту.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Прокурор Старобільської

окружної прокуратури