Вирок за зберігання боєприпасів

Дата: 19.05.2021 14:55

Старобільською місцевою прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.1 ст.263 КК України за фактом придбання, носіння та зберігання бойових припасів, без передбаченого законом дозволу.

В ході судового розгляду встановлено, що на початку лютого 2021 року неодноразово судимий мешканець Старобільського району Луганської області, перебуваючи у лісосмузі між селами Чмирівка та Лиман, знайшов патрони, які є бойовими припасами, придатними до стрільби. Ці боєприпаси в органи МВС він добровільно не здав, та переніс до свого місця мешкання, а в подальшому періодично носив з собою, без передбаченого законом дозволу. В судовому засіданні між обвинуваченим та прокурором було укладено угоду про винуватість.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та призначено покарання, визначене укладеною угодою про винуватість, у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки, та звільнення від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Прокурор Старобільської окружної прокуратури

Світлана Подшивалова