Порушення закону завжди на контролі прокуратури

Дата: 19.05.2021 14:54

Старобільською окружною прокуратурою Луганської області постійно здійснюється нагляд за дотриманням законодавства при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Так проведеною у травні 2021 року перевіркою в діяльності Старобільського РУП ГУНП в Луганській області виявлено порушення працівниками поліції вимог законодавства при виконанні адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту.

З метою усунення виявлених порушень, Старобільською окружною прокуратурою внесено вказівку для розгляду із вжиттям відповідних заходів щодо усунення виявлених під час перевірки порушень.

Прокурор окружної прокуратури

Подшивалова С.Ю.