Депутат міської ради покараний за хуліганство

Дата: 20.04.2021 16:14

Старобільською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно депутата Старобільської міської ради, який обвинувачується у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю за ч. 1 ст. 296 КК України (хуліганство).

В ході судового розгляду встановлено, що наприкінці травня 2019 року депутат міської ради, не дотримуючись правил депутатської етики, проігнорувавши елементарні правила поведінки в суспільстві,  безпричинно, проявляючи особливу зухвалість, увірвався до приміщення актової зали РКП «Старобільськвода», де відбувалось відкрите обговорення питання необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

В подальшому, правопорушник почав ображати грубою нецензурною лайкою директора  РКП «Старобільськвода» та застосував до останнього фізичну силу. На неодноразові прохання припинити протиправні дії зловмисник не реагував, а навпаки, продовжив свої незаконні дії.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав частково. За результатами підтримання окружною прокуратурою публічного обвинувачення, вироком Старобільського районного суду депутата міської ради визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Прокурор Старобільської окружної прокуратури

С. Архипов