У Старобільській окружній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності в районі

Дата: 20.04.2021 16:13

У Старобільській окружній прокуратурі 16 квітня 2021 року відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів району, на якій обговорено стан протидії злочинності на території обслуговування за 2020 рік.

Участь у заході взяли перший заступник голови Старобільської РДА, голова Старобільської районної ради, представник міської ради, голова Старобільського районного суду та керівництво правоохоронних органів.

На нараді обговорено стан протидії злочинності на Старобільщині та надано об’єктивну оцінку результатам діяльності кожного відомства.

Завдяки вжитим заходам, у минулому році відбулися позитивні зрушення в організації роботи щодо профілактики та протидії злочинності, активізовано роботу щодо розкриття окремих категорій кримінальних правопорушень.

У той же час, криміногенна ситуація в районі потребує вжиття органами правопорядку додаткових заходів, зокрема, на пріоритетних напрямках  боротьби з корупцією, економічною злочинністю, у бюджетній сфері, насамперед щодо використання коштів у рамках державних і регіональних програм, правопорушеннями, вчиненими у природоохоронній та земельній сферах.

На нараді озвучено низку пріоритетів у діяльності правоохоронних органів на найближчий період.

За результатами наради узгоджені конкретні заходи, спрямовані на подолання негативних явищ у структурі злочинності.

Виконувач обов’язків керівника окружної прокуратури

Євген Сукач