Рік обмеження волі за зберігання канабісу

Дата: 20.04.2021 16:12

Старобільською окружною  прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення місцевим мешканцем кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Встановлено, що в грудні 2020 року у мешканця Старобільського району було виявлено та вилучено паперовий згорток, в якому знаходилася речовина рослинного походження, яка згідно висновку експерта є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено - канабісом, загальною масою у перерахунку на суху речовину 5,07 грама.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у виді 1 року обмеження волі, з випробуванням строком на 1 рік.

Прокурор Старобільської окружної прокуратури

Марина Передерій