Вирок за зберігання наркотичної речовини

Дата: 09.04.2021 15:00

Старобільською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення місцевим мешканцем кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 309 КК України (незаконне придбання, виготовлення та  зберігання наркотичних засобів без мети збуту).

Встановлено, що в  січні  2021 року у мешканця  Старобільського району було виявлено та вилучено речовину рослинного походження, яка згідно висновку експерта є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено - канабісом, загальною масою у перерахунку на суху речовину 172,08 грама.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у виді 2 років обмеження волі, з випробуванням строком на 1 рік.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Прокурор Старобільської окружної прокуратури

Світлана Подшивалова