З ножем у руках

Дата: 09.04.2021 14:59

Старобільською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення місцевим мешканцем кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння).

Встановлено, що в жовтні 2020 року мешканець Старобільського району Луганської області, будучи в стані алкогольного сп’яніння, в ході словесного конфлікту на ґрунті раніше виниклих неприязних відносин з потерпілим, наніс останньому один удар ножем  в живіт. Вказаними діями потерпілому спричинене тілесне ушкодження у вигляді проникаючого ножового поранення передньої черевної стінки з пошкодженням тонкого кишківника, яке є небезпечним для життя в момент заподіяння.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у виді п’яти  років позбавлення волі, звільнено від відбування покарання з трирічним іспитовим строком.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Прокурор Старобільської окружної прокуратури

С. Архипов