Хворому - лікування, а не покарання!

Дата: 09.04.2021 14:58

02 квітня 2021 року Старобільський районний суд Луганської області розглянув клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру щодо громадянина Р., місцевого мешканця, за фактом вчинення ним суспільно-небезпечного діяння, передбаченого ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту).

Під час розгляду клопотання судом було встановлено, що восени 2020 року громадянин Р., маючи хронічне психіатричне захворювання, згідно висновку судово-психіатричної експертизи, неподалік магазину «Шарм», розташованого по пл. Базарній м. Старобільська, знайшов поліетиленовий пакет, в середині якого знаходилась речовина рослинного походження, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабісом, вагою, в перерахунку на суху речовину 9,93 грама., та в подальшому постійно носив при собі, для самостійного вживання шляхом куріння, без мети збуту.

За результатами судового розгляду, з урахуванням характеру та тяжкості наявного психіатричного захворювання, ступеня небезпечності психічно хворого для себе та інших осіб, а також тяжкості вчинення суспільно-небезпечного діяння, судом прийнято рішення застосувати до громадянина Р., примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу зі звичайним наглядом.

За інформацією

Старобільської окружної прокуратури