Прокуратура відстояла в апеляційному суді передачу Новопсковській тергромаді водного об’єкта вартістю майже 60 млн грн.

Дата: 09.04.2021 14:58

Східним апеляційним господарським судом підтримано позицію Старобільської окружної прокуратури Луганської області та залишено без змін рішення суду першої інстанції, яким зобов’язано повернути Новопсковській територіальній громаді водний об’єкт площею майже 130 га вартістю майже 60 млн грн.

Підставою для звернення прокуратури до суду стали порушення вимог законодавства приватним підприємцем, який, незважаючи на закінчення строку дії договору, продовжив використання орендованого водосховища без належних правових підстав. При цьому суб’єкт господарювання ухилявся від оформлення продовження правовідносин або повернення водного об’єкту та відповідної земельної ділянки.

Судом апеляційної інстанції підтверджено правомірність рішення Господарського суду Луганської області про зобов’язання повернути водний об’єкт у розпорядження тергромади.

Прокурор окружної прокуратури

М. Передерій