Вирок за зберігання конопель

Дата: 24.03.2021 16:59

Старобільською окружною прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.1 ст. 309 КК України за фактом незаконного придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів.

В ході судового розгляду встановлено, що мешканець Старобільського району Луганської області на присадибній ділянці знайшов дикорослі рослини конопель, зірвав їх та висушив природним способом для подальшого самостійного вживання.

Під час проведення санкціонованого Старобільським районним судом обшуку виявлено та вилучено подрібнену речовину рослинного походження у пластикової пляшці, яка, відповідно до висновку експерта, є особливо небезпечним засобом, обіг якого заборонено – канабісом.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у вигляді обмеження волі строком на 2 роки, та звільнено від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Прокурор Старобільської окружної прокуратури

Олександра Григоренко