Незаконна порубка дерев

Дата: 24.03.2021 16:58

За результатами опрацювання встановлено, що наприкінці березня 2019 року місцевими жителями Старобільського району в порушення вимог природоохоронного законодавства, не маючи лісорубного квитка, ордера чи будь-яких інших дозвільних документів на здійснення лісорубних робіт, здійснено незаконну порубку 100 дерев порід «дуб», «ясен» та «клен», чим спричинено збитки державі у розмірі майже 648000 грн.

За вчинення вказаних протиправних дій означених осіб визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 65-1 КУпАП та накладено адміністративні стягнення з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, однак шкода заподіяна державі залишається невідшкодованою.

Окружною прокуратурою заявлено позов в інтересах держави в особі Старобільської міської ради та Державної екологічної інспекції у Луганській області про стягнення шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу внаслідок незаконної порубки дерев.

На цей час вказаний позов перебуває на розгляді в суді.

Прокурор окружної  прокуратури

Марина Передерій